HISTORIE Důležití lidé z našeho kolektivu:
OBALPLAST Smrčí s.r.o. je rodinná firma, ve které od roku 1990 vyrábíme na zakázku plastové obaly, misky, tácky, víčka a tubusy. Firma se celou dobu své existence zaměřuje na zakázkovou výrobu obalů a výlisků, vakuové tvarování a vstřikování plastů. Na přání zákazníka naneseme barevný potisk na náš výrobek pomocí sítotisku. Zajišťujeme kompletní servis od návrhu výrobku a výběru nejvhodnějšího materiálu až po realizaci zakázkové výroby. Spokojený zákazník je naším hlavním cílem, a proto klademe důraz na individuální a loajální přístup k zákazníkovi. V rámci zvyšování efektivity provozu a úspory energie se hlavní část výroby soustřeďuje na moderní plně elektrické stroje Toshiba. Díky stálému vývoji společnosti se výrobní provoz nachází v moderně vybudované hale, jehož součástí jsou i skladové prostory a administrativní část firmy.

Kdo jsme

Naše historie

1990

Společnost OBALPLAST Smrčí s.r.o. je rodinná firma s tradicí od 1. července 1990. Tehdy firmu Plastic založil Květoslav Zaplatílek. Hlavním předmětem podnikání byla výroba dekorativních předmětů z plastu

2003

Dalším vývojem naší společnosti bylo od roku 2003 sdružení podnikatelů firmy OBALPLAST. V novém tisíciletí je naše výroba plně zaměřena na vakuové tvarování a vstřikování plastů.

2005

V roce 2005 byly zakoupeny nové vstřikovací lisy pro lisování plastů s maximální váhou plastových výlisků 150 a 250 gramů.

2008

V roce 2008 se naše firma v rámci zvyšování efektivity provozu a úspory energie rozhodla zakoupit moderní plně elektrické vstřikovací stroje TCoshiba.

2010

Od 1. ledna 2010 se ze sdružení OBALPLAST stala společnost OBALPLAST Smrčí s.r.o.

2016

V roce 2016 byl koupen nový elektrický vstřikovací lis Toshiba EC 130 SX.

Reference

Cílem společnosti OBALPLAST Smrčí s.r.o., tradičního výrobce plastových obalů, je neustálé zlepšování inovativních postupů při vývoji a výrobě plastových výrobků a zlepšování poskytovaných služeb na poli zakázkové obalové výroby. Individuální přístup v kombinaci s nejvyšší kvalitou plastových výrobků a spolehlivostí nám umožňuje spolupracovat se společnostmi, jakými jsou např. Preciosa Ornela a.s. či Euroseal a.s. Součástí certifikovaného systému managementu kvality podle normy ČSN EN ISO 9001:2001 je i “Dotazník spokojenosti zákazníka”. Dotazník poskytuje zpětnou vazbu od zákazníka a hodnotí oblasti spolupráce jako je “Kvalita dodaných prací”, “Splnění uvedených termínů”, “Operativní plnění požadavků”, “Poskytování odborných informací” nebo “Vyřizování stížností a reklamací”. To nám umožňuje nepřetržitě zdokonalovat naše služby. Na vyžádání jsme schopni poskytnout písemné reference od našich spokojených zákazníků. Jitka Kopalová, jednatel OBALPLAST Smrčí s.r.o.
Jitka Kopalová Jednatelka firmy
Zdeněk Cee Manažer výroby, kalkulace
Martina Vidunová Hlavní účetní

Důležití lidé z našeho kolektivu:

OBALPLAST Smrčí s.r.o., Smrčí 58, 511 01 Turnov, Česká republika
Václav Kořínek Mistr výroby
VÍCE … VÍCE … VÍCE … VÍCE … VÍCE … VÍCE … VÍCE … VÍCE … O B A L O V Á V Ý R O B A S T Ř I K O V V Á N Í P L A S T Ů SÍTOTISK

HISTORIE

Důležití lidé z našeho kolektivu:

HISTORIE